Informacje

Firma jest własnością rodzinną i kontynuacją działalności gospodarczej prowadzonej od 1985 roku. Z biegiem lat i przy nakladzie wielu sił przybrała formę - Firmę Handlową 'Bartoszek' Sp. J.

W 2010 roku przystąpiliśmy do Grupy Polskie Składy Budowlane, a trzy lata później nastąpiło oficjalne otwarcie Marketu Domi i Ogród Mrówka.

Oferta Naszej Firmy jest bardzo szeroka. Znaleźć w niej można wysokiej jakości materiały budowlane renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów ogólnobudowlanych, instalacyjno-grzewczych, wykończeniowych, ozdobnych. 

Poprzez solidną i fachową obsługę staramy się pomagać Naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów. Zarówno tych drobnych - jak wybór odpowiedniej farby, jak i największych - związanych z budową całego domu. Zapewniamy systemy wysokich bonifikat i rabatów, dowóz zakupionych materiałów na budowę (posiadamy samochody o zróżnicowanym tonażu, smorozladowczymi typu HDS). Najlepszym świadectwem naszej jakości jest duża liczba stałych klientow i współpraca z wieloma profesjonalnymi firmami wykonawczymi.

Będąc świadomymi potrzeb i oczekiwań odbiorców ciągle rozszerzamy ofertę, która pozwala na obsługę zarówno Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Współpracują z nami wyspecjalizowane brygady wykonawcze budowlane i instalacyjne, które możemy smialo polecić.

Galeria zdjęć
Przed otwarciem
Informacje
Informacje
Letnia sobota
Mrówka wiosna
Pylon